Kdo jsme

Este Future je mezinárodní zdravotní klinika v tureckém Istanbulu, která je absolutní špičkou v oboru transplantace vlasů, plastických operací a stomatologie. Můžeme se pyšnit skvělým týmem mezinárodně certifikovaných lékářů s bohatými zkušenostmi, vysokou odborností a profesionalitou, což činí naší kliniku vyhledávaným zařízením klienty z celého světa. Veškeré naše služby poskytujeme na té nejvyšší úrovni a za ceny dostupné pro každého. Garantujeme důvěryhodnost, transparentnost a hlavně individuální péči o každého klienta bez ohledu na to, odkud pochází, díky čemuž se budete cítit jako mezi přátely.

Všechny zákroky a procedury na naší klinice provádějí zkušení lékaři s podporou zdravotnich sester a lékárníků. Po celou dobu se o Vás stará tým těch nejlepších odborníků, který dbá o Vás, Vaše zdraví a pohodlí. Jsme mezinárodní tým, který se s Vámi domluví česky, turecky, arabsky, francouzsky, italsky, německy a španělsky. Po celou dobu jsme Vám k dispozici 24h denně.

Plastická chirurgie je obor, který nejen odráží smyslové vnímání, ale především naší vnitřní touhu po krásném a zdravém zevnejšku s ohledem na naše potřeby. V případě, že se člověk rozhodne pro plastickou operaci nebo transplantaci vlasů, očekává, že bude v rukou těch nejzkušenějších, nejlepších, nejerudovanějších odborníků s citem pro detail, preciznost a s lidským přístupem. Takoví lékaři tvoří náš tým.

Abychom Vám byli schopni pomoci na cestě za Vašim vysněným zevnějškem, musíme porozumět Vám a všem Vašim potřebám, na čemž tvrdě pracujeme s pomocí citu, sympatie, smyslu pro umění, odbornosti, moderních technologií a v souladu s nejvyššími mezinárodními standardy.

Před samotnou návštěvou nás kontaktujete, zašlete fotografie k posouzení Vašeho případu týmem našich lékařů a k nezávazné konzultaci, kterou máte zcela zdarma. Po celou dobu jsme Vám k dispozici 24h denně, připraveni Vám zodpovědět všechny Vaše otázky.

Naše služby

Zdravotní balíček

Este Future poskytuje Všem svým klientům po zákroku lékařský balíček se všemi nezbytnostmi, např. antibiotika, léky na bolest, šampon, balzám a zdravotní polštářek.

Doživotní záruka

Este Future poskytuje svým klietům tištěný certifikát kvality a především záruky na provedené zákroky. Vše je garantované tureckým Ministerstvem zdravotnictví.

Osobní tlumočník

Po celou dobu Vašeho pobytu v Turecku Vám bude k dispozici náš český delegát.

Ubytování

Este Future Vám zajistí ubytování v těch nejluxusnějších hotelích v Istanbulu.

Transfer

Este Future Vás vyzvedne na letišti po Vašem příletu a dále zajišťuje veškeré transfery mezi hotelem a klinikou ve VIP vozech.

Konzultace a Plán léčby zdarma