Mnoho mužů se z jakýchkoliv důvodů potýká s problémem nedostatku vousů. Ať se jedná o úraz, trauma, zranění nebo pouze genetické predispozice, nevadí. Transplantace vousů Vám umožní získat mužný vzhled a sebevědomí.

Průběh transplantace vousů

Během transplantace vousů na naší klinice Este Future v Turecku vyjmeme malé vlasové štěpy (1-3 vlasy) z dárcovské oblasti a pod lokální anestezií je zavádíme do míst bez vousů, přičemž dbáme na správné umístění a směr vousů, aby došlo tomu nejlepšímu a přirozenému výsledku, se kterým budete spokojeni.

Na místě společně s lékařem, který bude transplantaci provádět, prokonzultujeme vzhled a tvar Vašich vousů, jehož dosáhneme využitím těch nejmodernějších technologií, které dnes zaručují rychlost zákroku, hustotu vousů a hlavně vůbec žádné jizvy.

Tento zákrok trvá maximálně 3 – 4 hodiny

Před a po transplantaci vousů

Vhodní kandidáti na transplantaci vlasů

Vhodnými kandidáty na transplataci vousů jsou samozřejmě muži:

  • s neuplnými vousy (prořídlá místa v oblasti vousů)
  • s dostatečnou hustotou vlasů v zadní oblasti hlavy
  • s reálnými požadavky

Po zákroku

Cílem našich lékařů je poskytnout vám ten nejpřirozenější vzhled. Díky zkušenému lékařskému týmu a moderním technologiím nikdo nepozná, že jste podstoupili transplantaci.

Po zákroku se vytvoří malé stroupky a vousy mohou vypadat, to je naprosto přirozený jev hojení. Nemusíte mít vůbec žádný strach, protože buňky jsou uvnitř pevně zasazené a vousy Vám začnou normálně růst