V poslední době se trendy posunuly směrem k ladnější kontuře těla jako symbolu smyslnosti a sexuální přitažlivosti, a proto mnoho žen dnes touží po větším, tvárnějším a atraktivnějším pozadí.
Transplantace hýždí je chirurgický zákrok, při kterém se do hýždí vloží tvrdé silikonové implantáty, které dodají přitažlivější vzhled a zvýrazní zadní kontury.

Vhodní kandidáti na transplantaci hýždí

Vhodnými kandidáty na transplantaci hýždí jsou ženy starší 18-ti let v dobrém zdravotním stavu, které chtějí vylepšit tvar a velikost svého pozadí.

Naši plastičtí chirurgové v Este Future jsou největší odborníci ve svém oboru, kteří využívají své odborné, umělecké a chirurgické schopnosti, aby ¨Vám poskytli vylepšené kontury a vzhled.

Průběh transplantace hýždí

Naši nejlepší chirurgové při transplantaci hyždí využívají techniku roubování tuku s využitím silikonů. Během zákroku je odstraněn tuk z nežádoucích oblastí a následně vstřikován do oblasti hýždí. Výsledekem je plnější pozadí, které má smyslný tvar a vy tak budete mít krásné zakřivené kontury, o kterých jste vždy snili.

Samotné zvětšení hýždí je chirurgický zákrok prováděný řezem a následným vložením silikonových implantátů do oblasti hýždí..

Průběh transplantace hýždí

Měsíc před zákrokem
Přestaňte užívat protizánětlivé léky jako Aspirin a vitamín E. Přestaňte kouřit.

Týden před zákrokem
Absolvujete krevní testy a kardiologické vyšetření.

Den před zákrokem
Nejezte a nepijte po čase určeném lékařem. Sbalte si pohodlnou obuv a oblečení nejlépe se zipem nebo knoflíky.

V den zákroku
Vysprchujte se, ale nepoužívejte sprchový gel ani šampon na vlasy. Nenanášejte make up, krém ani tělové mléko.

Po zákroku

Doporučujeme, aby Vás doprovázela osoba blízká, která Vám prvních 48 hodin bude nápomocná. Je možné, že se budete cítit unavení, ospalí a možná budete potřebovat něčí asistenci při vstávání z postele. Je velice důležité držet zdravou životosprávu, především se vyvarovat tučným a kořeněným jídlům, abychom předešli podráždění žaludku či jiným trávícím problémům.