Nebojte se usmát

Kdy naposledy jste si bez obav kousli do šťavnatého jablka? O zuby můžeme přijít z mnoha důvodů, ať se jedná o zubní kaz, zranění či úraz. I přesto, že Vám chybí zub nebo dva, neznamená to, že musíte zapomenout na svůj úsměv.

Zubní implantáty mohou poskytnout základ pro náhradu zubů, které vypadají, vypadají a fungují jako přírodní zuby.

Zubní implantáty umožňují člověku s chybějícími zuby opět jíst naprosto cokoliv a hlavně se sebevědomě usmát. Pomůžeme Vám na naší zubní klinice Este Future.

Zubní lékaři na dentální klinice Este Future Vám mohou pomoci změnit život a umožní Vám znovu objevit pohodlí a sebevědomí při jídle, mluvení, smíchu a plném užívání života.

Vhodní kandidáti na zubní implantáty

Pokud potřebujete nahradit chybějící zuby, může být pro Vás zubní implantát tou správnou volbou.

Vhodní kandidáti by měli mít:

  • Zdravé dásně
  • Silnou strukturu čelistních kostí
  • Dostačující hustotu kosti
  • Jeden nebo více chybějích zubů
  • Zdravé tkáně

Proč je Este Future tou nejlepší volbou pro zubní implantáty?

Kombinujeme nejnovější kosmetické postupy, inovativní nástroje a špičkovou zubní laboratoř, abychom znovu vytvořili úsměv, který si zasloužíte. Este Future je vybavena moderní technologií, která pomáhá zubním implantátům lépe se integrovat s okolní kostí a nabízí větší stabilitu a dlouhou životnost.

Pokud se rozhodnote o zavedení zubních implantátů, pak se jedná o dvoustupňové ošetření. V první fázi jsou zubní implantáty zavedeny lékařem specialistou do kosti, poté zakryty a ponechány po dobu až šesti měsíců, aby kost mohla růst kolem implantátu a byla tak zajištěna perfektní stabilita. V některých případech může proces trvat i déle, pokud je před zavedením implantátu vyžadováno kostní štěpování.

Naštěstí nebudete muset čekat na zubní implantáty dlouho, čímž minimalizujete nepříjemné pocity z chybějících zubů. Naši zubaři používají dvě nejpokročilejší diagnostické zubní techniky: panoramatické rentgenové záření a 3D volumetrickou tomografii.

Panoramatické rentgenové paprsky jsou schopny poskytnout větší perspektivu ohledně typu a velikosti implantátu, který se má použít, a způsobu umístění implantátu pro maximální kontakt a stabilitu v kosti. 3D volumetrická tomografie je zubní technologie, která umožňuje nejpřesnější plánování léčby v oblasti zubní implantologie.

3D volumetrický zobrazovací systém je intuitivně navržen tak, aby poskytoval úplnou perspektivu všech orálních a maxilofaciálních struktur, což umožňuje přesnější plánování zavedení implantátů a předvídatelnější výsledky léčby.

Průběh zavedení zubních implantátů

Zubní experti v Este Future provádějí zákrok chirurgickým umístěním zubních implantátů do čelistní kosti, kde slouží jako základ chybějících zubů.

Titan používaný v implantátech je navržen tak, aby fúzoval s čelistní kostí. Tím zabráníme sklouznutí implantátů nebo poškození kostí způsobem, jakým by umělé náhrady mohly. Během procedury zavedení zubního implantátu vám zubní lékař umístí tenkou titanovou tyčinku pod dásně v oblasti chybějícího zubu.

Tato tyčinka se ukotví přímo k čelisti, kde se spojí s kostí a v příštích několika týdnech bude fungovat jako pevný základ. Zubař může na tyčinku nasadit dočasnou korunku, dokud nebude fúze dokončena. Jakmile je spojení kotvy s kostí dokončeno, implantát je nyní trvalou součástí vašich úst a je připraven na trvalou korunku.

Korunka bude vyrobena na míru a barevně sladěna s okolními zuby, čímž dosáhneme dokonalé harmonie. Po umístění korunky na implantát se provede finální úprava. Výsledkem je přirozený vzhled

DENTAL IMPLANTS PROCEDURE

Nejčastější dotazy

Celý zákrok zavedení zubních implantátů na naší klinice je téměř bezbolestný. Zákrok je prováděn pod lokální anestezií.

Zubní implantátv zásadě funguje jako váš přirozený zub. Má přirozený vzhled a funkčnost jako Váš zub. Zjistíte výrazné zlepšení žvýkání a mluvení. Díky vylepšenému vzhledu, funkčnosti, pohodlí a zdraví si budete užívat vyšší sebeúctu a sebevědomí.

V případě zavedení zubních implantátů je zapotřebí zůstat alespoň tři dny, během kterých Vám do kosti zavedeme samotný implantát. Následně čekáme alespoň šest měsíců přijetí implantátu Vaší tělem a po této době se vracíte na dokončení (nasazení korunek na implantát).