Toužíte získat svůj mladistvý vzhled zpět? Este Future Vám s tím pomůže.

Postupem času se na naší tváři začíná projevovat účinek vystavení slunečnímu záření, stresu ze života (kouření, prostředí, konzumace alkoholu…) a gravitace (ztráta pružnosti pokožky). Tyto příznaky stárnutí se projevují nežádoucími vráskami, liniemi a usazováním tuku na krku.

Facelift, označovaný také jako rhytidektomie, je zákrok kosmetické chirurgie, jejímž cílem je čelit těmto problémům odstraněním tuku, utažením a fixací ochablé a zvrásněné pokožky a svalů, vylepšením vzhledu obličeje a krku s mladistvým a zářivým vzhledem.

Facelift je nejoblíbenější kosmetická úprava jak u žen, tak i mužů, kteří touží po mladistvějším vzhledu a odstranění známek stárnutí ve své tváři.

Este Future Vám nabízí profesionální a vysoce kvalitní služby za velmi příznivé ceny.

Proč je Este Future tou nejlepší volbou pro facelift?

Toužíte vypadat a cítit se mladě a krásně? V Este Future Vám s tím pomohou ti nejkvalifikovanější, nejúspěšnější a certifikovaní turečtí chirurgové.s bohatými zkušenostmi s faceliftem., kteří dokáží napravit vady obličeje a známky předčasného stárnutí, které mohou mít obrovský vliv na sebevědomí člověka . Kromě profesionality a odbornosti se naši lékaři mohou pyšnit hlubokým pochopením, uměleckým okem, smyslem pro detail, symetrii a krásu. Poradíme Vám, která chirurgická technika faceliftu Vám přinese požadovaný výsledek.

Vhodní kandidáti na facelift

Ideálními kandidáty na facelift jsou ti, kteří:

  • Mají dobrou elasticitu pokožky
  • Mají pevnou strukturu kostí
  • Nekouří
  • Nejsou infekční
  • Se těší dobrému zdraví

Jak facelift probíhá?

Délka zákroku je závislá na stavu pokožky pacienta a také na rozsahu úpravy obličeje, obvykle facelift trvá 3 až 10 hodin.

Facelift provádíme ambulantně i lůžkově, obvykle strávíte v nemocnici 1 noc.

Anestezie: Celková anestezie

Řezy: Pro operaci liftingu obličeje v Este Future se používá mnoho různých technik. Stanovená technika závisí na stavu pokožky a očekáváních pacienta. Jedná se o 3 nejpoužívanější techniky:

Zvednutí pokožky a odstranění nadměrného tuku: Jakmile jsou řezy provedeny, pokožka se jemně zvedne a veškerá nadměrná kůže a tuk se odstraní.

Uzavření řezů: Po chirurgickém ošetření obličeje nebudou řezy viditelné, protože budou skryty v linii vlasů a v přirozených konturách obličeje a ucha, dokud nezmizí.

Tradiční lifting obličeje

Omezený řez

Průběh liftingu obličeje

Měsíc před zákrokem
Přestaňte kouřit nejdéle 3 týdny před zákrokem.

Týden před zákrokem
Přestaňte užívat Aspirin.

Den před zákrokem
Po půlnoci před samotným zákrokem nic nejezte ani nepijte.

V den zákroku
Oblečte si pohodlné a nepřiléhavé (volné) oblečení. Nenanášejte make up ani jiné kosmetické přípravky (ani žádné krémy na zvláčnění pokožky) na obličej, krk a hlavu.

Po zákroku

Den po zákroku
Po samotném zákroku zůstanete na naší klinice jednu noc, kdy Vás následně prohlédne lékař, zkontroluje stehy a vysvětlí Vám, jak postupovat v následné péči.

Týden po zákroku
Několik dní po zákroku neužívejte Aspirin ani žádné protizánětlivé medikamenty.
Nekuřte, ani se nevyskytujte v zakouřeném prostředí, aby se urychlil proces hojení.


Měsíc po zákroku
Může trvat několik měsíců, než otok v důsledku faceliftu ustoupí. Jizvy po řezu vyblednou za 6 měsíců. Během období zotavení se vyvarujte vystavení slunci, abyste bezpečně a bezbolestně dosáhli požadovaného vzhledu.

Nejčastější dotazy

Řezy se provádějí z přední části ucha, za vlasovou linií za ušima.

Nejvhodnějším obdobím roku pro facelift je zima, kdy je slunečního záření minimum a Vám tak nečíní problémy se po operaci vyhýbat přímému slunci.

Dva týdny po zákroku.

Nikoliv! Vaše rysy zůstanou nezměněny.