Plazma bohatá na krevní destičky (PRP)

Kmenové buňky jsou jedinečným typem buněk, které bojují proti různým onemocněním a mají zásluhu na obnově důležitých buněk v našem těle. Kmenové buňky ovliňují i vlasové folikuly a pozitivně působí na růst nových vlasů. Problémy regenerace kmenových buněk jsou hlavní příčinou mnoha onemocnění a v případě nesprávného fungování těchto buněk dochází k nadměrnému vypadávání vlasů.Řešením tohoto problému je aplikace injekce plazmy bohaté na destičky (PRP) s kmenovými buňkami, které nastartují léčbu postižených oblastí a stimulují růst nových vlasů.

PRP je nechirurgický zákrok, který pomáhá při nadměrném vypadávání a řídnutí vlasů.

Průběh vlasové terapie

Naši lékaři Vám odeberou přiměřené množství krve, které následně míří do moderní laboratoře, kde dochází k oddělení krevních destiček bohatých na plazmu a následné koncentraci kmenových buněk podporujících růst nových vlasů (koncentrace těchto buněk je 3x – 5x vyšší než při běžné cirkulaci krve). Poté dochází k samotné aplikaci do oblastí pokožky hlavy, které jsou postiženy vypadáváním vlasů. Celý tento zákrok probíhá ambulatně a zabere nanejvýš 1 hodinu, přičemž běžná denní aktivita není žádným způsobem omezena.

PRP vlasová terapie

PRP vlasová terapie může být aplikována jako podpůrná terapie při transplantaci vlasů, ale i jako samostatná procedura na podporu růstu vlasů a zvýšení jejich hustoty.

Vhodní uchazeči na PRP terapii:

PRP vlasová terapie je bezpečná a vhodná pro všechny, kteří trpí nadměrným vypadáváním vlasů. Tato terapie se nedoporučuje osobám se zánětlivým onemocněním a srážlivostí krve.

Vlasová mezoterapie

Vlasová mezoterapie je vhodnou léčbou pro všechny (muže i ženy), kteří trpí nadměrným vypadáváním vlasů či plešatostí. Jedná se o lékařskou a nechirurgickou léčbu různých druhů alopecie.

Vlasová mezoterapie

Vlasová mezoterapie je alternativní léčba plešatosti u žen a mužů, která snižuje vypadávání vlasů, podporuje růst nových vlasů a zpomaluje plešatění.

Vlasová mezoterapie je aplikace vitamínů, proteinů a dalších potřebných živin nezbytných pro zesílení Vašich vlasů a podporu růstu nových vlasů . Tato kombinace vyživuje pokožku hlavy a usnadňuje její prokrvení v místech postižených vypadáváním vlasů či plešatostí.

Mezoterapie je prováděna pouze injekčně, tedy nechirurgicky, bezbolestě a nenáročně.

Vlasová mezoterapie

Vhodní kandidáti na vlasovou terapii

Vhodní kandidáti na vlasovou terapii Vhodnými kandidáty na vlasovou terapii jsou osoby:

  • s nadměrným vypadáváním vlasů
  • postupně plešatějící
  • s řídnoucími vlasy