S věkem ztrácí naše pokožka pružnost a svaly začínají ochabovat a tuk a tkáň se začínají objevovat zejména v oblasti krku, což je jedna z prvních oblastí, která vykazuje známky stárnutí.

LIfitng krku je kosmetická chirurgie, která pomáhá odstraňovat tuky, uvolněnou pokožku a hluboké záhyby ( na obličeji a krku).

Welcome

Jsme přední klinika plastické chirurgie v Turecku a chirurgové v Este Future mají dlouholeté a bohaté zkušenosti s liftingem krku, jehož cílem je napnutí linie krku, ale také s operacemi na zvýraznění čelisti jak u žen, tak u mužů. Naši specialisté na operace krční páteře jsou vybaveni nejen neuvěřitelnými dovednostmi, ale také průkopnickou technologií k výrobě tvarovaného krku a dobře definované linie čelistí pomocí osvědčených metody, které vyplní přání našich klientů.

Vhodní kandidáti na lifting krku

Osoby s obecně dobrým zdravotním stavem, které trápí stav jejich šíje, a mají následující potíže:

  • Shrnující se kůže na krku
  • Nabytečná kůže
  • Ochablé krční svalstvo
  • Tukové zásoby pod bradou

Průběh liftingu krku

Měsíc před zákrokem
Přestaňte kouřit
Přestaňte užívat vitamíny, různé bylinkové preparáty, které ředí krev a mohou zvýšit krvácení.

Týden před zákrokem
Přestaňte užívat veškeré produkty, které obsahují nikotin, včetně nikotinových žvýkaček a náplastí. Stravujte se zdravě a dietně, aby se Vaše tělo lépe regenerovalo.

Den před zákrokem
Nejezte a nepijte po čase určeném lékařem.
Zabalte si pohodlnou obuv a oblečení, které je na zip nebo s knoflíky.

Průběh liftingu krku

Lifting krku je kosmetický chirurgický zákrok, který kombinuje platysmaplastiku (odstranění přebytečné kůže) a cervikoplastiku (plastika krčních svalů). Lifting krku je možno spojit i s faceliftem k dosažení úplného zlepšení obličeje a krku. Plastičtí chirurgové v Este Future provedou dva malé řezy za uchem a další pod bradou. Během liftingu krku se může provést i drobná liposukce, aby se odstranil přebytečný tuk.

Po zákroku

Den po zákroku
Několik dní po operaci krku můžete cítit bolest a únavu. Objeví se modřiny a otoky, ale to vše je přirozenou součástí procesu hojení.

Týden po zákroku
Pokud se nebudete stále cítit dobře nebo budete pociťovat bolest, užívejte léky na bolest, které Vám předepsal chirurg.

Měsíc po zákroku
Po zákroku Vám krk obvážeme lehkým obvazem, který noste po dobu dvou týdnů. Tento obvaz nenamáčejte.

Šest měsíců po zákroku
Během prvních šesti měsíců po operaci mohou být jizvy viditelné.

Nejčastější dotazy

U většiny pacientů se vše zahojí do jednoho týdne, do práce se pacienti vrací po 3-5 dnech po operaci.

YoVýsledky tohoto zákroku uvidíte prakticky ihned po skončení operace a bude v průběhu hojení docházet k lepšímu a lepšímu vzhledu.