Nebojte se usmát

Toužíte-li po obnově, úpravě nebo po zcela novém zářivém úsměvu, máme pro Vás řešení s pomocí zubních fazet. Zubní fazety jsou velmi tenké, na zakázku vyrobené porcelánové kousky ve tvaru zubu, které jsou umístěny na přední stranu zubů tak, aby vytvářely přirozený, krásný a okouzlující úsměv. My v Este Future dobře víme, že jakékoliv vady Vašeho chrupu mohou negativně působit na ochotu se usmát i na celkové Vaše sebevědomí. Zubní fazety jsou ideálním řešením pro změnu tvaru, odstínu a pravidelnosti Vašich zubů. Zaručujeme estetické vylepšení Vaši zubů a tím i Vašeho úsměvu.

Vhodní kandidáti na zubní fazety

Obecně lze říci, že vhodnými kandidáty na úpravu chrupu za pomoci zubních fazet jsou všichni, avšak existují situace, kdy zubní fazety nejsou dobrou volbou. Naši zubaři pečlivě vyhodnotí stav Vašeho současného chrupu a rozhodnou, zda budou zubní fazety nejlépe vyhovovat. V mnoha případech lze zubní fazety použít k opravě:

  • Skvrn
  • Naštíplých zubů
  • Děr či prasklých zubů
  • Zabarvení

Co dělá Este Future tou nejlepší volbou pro Vás?

Este Future se pyšní tím, že je jednou z mála zubních klinik v Turecku, která ve své praxi kosmetické stomatologie využívá technologii CEREC., který Vám umožní ušetřit drahocenný čas, absolovavat pouze jednu návštěvu na naší zubní klinice a odejít s novým, okouzlujícím a trvalým úsměvem ve stejný den. To znamená méně injekcí, méně vrtání a více času pro Vás.

Průběh zákroku s přístrojem CEREC:

Jeden z našich zubních specialistů v Este Future pořídí několik snímků Vašeho chrupu za pomoci speciální kamery. Tento snímek se poté převede na 3D počítačový prototyp Vašeho zubu, který slouží jako vodítko pro modelování a návrh zubní fazety, na kterém se budete společně s našimi specialisty podílet. Nabízíme výběr z široké škály barev a odstínů. Jakmile budete s nově navrženým zubem spokojeni, data se přenesou do naší vlastní frézky, která vyrobí Váš nový zub z vysoce kvalitního keramického bloku. Proces výroby fazety trvá 15 až 30 minut. Nakonec bude vyrobená zafixována na Váš připravený zub.

Nejčastější dotazy

Díky naší inovativní zubní technologii CEREC budete moci obdržet své zubní fazety ve stejný den, v závislosti na stavu Vašeho chrupu. U 6-12 fazet je možné, že zůstanete v Istanbulu 5-7 dní.

Vzhledem k tomu, že se u CEREC používají zubní dýhy, dochází u pacienta k menšímu nepohodlí a stresu. Tato technologie vám také umožňuje sledovat celý zákrok na obrazovce, abyste se cítili pohodlně a komfortně.